Sabit Yazı

TMMOB METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI
30. DÖNEM YÖNETİM ORGANLARI

YÖNETİM KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
TUNÇAY ŞULAN
Yönetim Kurulu Başkanı
ÜNAL ORAY
NİLGÜN KUŞKONMAZ
Yönetim Kurulu 2. Başkanı
SERHAT EKMEKÇİ
AHMET İRFAN TÜRKKOLU
Yönetim Kurulu Yazman üyesi
ÖZGÜN BAŞKAN TAŞTAN
ABİDİN FIRAT SAPÇI
Yönetim Kurulu Sayman üyesi
ÜMİT YARDIM
KAYA ÖZEREN İLGE KARADENİZ
FERHAT YAŞAR UĞUR KAYA
ERMAN CAR ALİŞAN YILMAZ

 

DENETLEME KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
MURAT CAN OCAKTAN NEDİM METE
MEHMET ERHAN İŞKOL FİLİZ URAL
HÜSEYİN ALPER HIZLI VOLKAN ÖZKAN
ZAFER BİRKAN ÜNAL TEVFİK ORKUN KORUK
MURAT CİN AYŞE GAMZE ONUK

 

ONUR KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
SELÇUK HARPUT ETEM KIRCA
YUSUF ZİYA KAYIR AHMET MUHTAR TEPİROĞLU
ŞEFİK DOĞAN MUSTAFA ÖNDER YÜCEL
ERCÜMENT ALPTEKİN ERKAN COŞKUN
ALİ BÜLENT ÖNAY ABDİ AYDOĞDU

 

TMMOB YÖNETİM KURULU

CEMALETTİN KÜÇÜK
FERHAT YAŞAR
UTKAN GÜNEŞ

 

TMMOB ONUR KURULU

İHSAN ÖNAL

 

TMMOB DENETLEME KURULU

MURAT SEZER

 


 

TMMOB METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI
İSTANBUL ŞUBESİ 12. DÖNEM YÖNETİM
KURULU

ASİL ÜYELER
FEVZİ DEMİR Yönetim Kurulu Başkanı
AYDIN ŞELTE Yönetim Kurulu 2. Başkanı
BENZER BERKAY TUNCAY Yönetim Kurulu yazman üyesi
BELGİN MERT Yönetim Kurulu sayman üyesi
DERYA DIŞPINAR Üye
TURGAY ALDI Üye
ALİ BAHADIR AVŞAR Üye

 

YEDEK ÜYELER
SERHAN ÇINAR
DUYGU ŞENER
AYKUT AYYILDIZ
İLKAY DOĞAN CENGİZ
ÖZGE BALCI
ÖZGÜN KÜÇÜKOĞLU
MURAT GÖÇER

TMMOB METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI
29. DÖNEM YÖNETİM ORGANLARI

YÖNETİM KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
TUNÇAY ŞULAN Yönetim Kurulu Başkanı FERHAT YAŞAR
KAYA ÖZEREN Yönetim Kurulu 2. Başkanı ÖZGÜN BAŞKAN TAŞTAN
AHMET İRFAN TÜRKKOLU Yönetim Kurulu Yazman üyesi DUYGU YILMAZ
ABİDİN FIRAT SAPÇI Yönetim Kurulu Sayman üyesi ÜMİT YARDIM
NİLGÜN KUŞKONMAZ ALİŞAN YILMAZ
UTKAN GÜNEŞ BENGİSU MÜGE YOLCU
MURAT CİN UĞUR KAYA

 

DENETLEME KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
MURAT CAN OCAKTAN VOLKAN ÖZKAN
FATMA SERİN İRFAN AKYOL
GÜRKAN SOLMAZ AYŞE GAMZE ONUK
HÜSEYİN ALPER HIZLI ÜMRAN BAŞAK GÜLEKEN
BELGİN MERT BAŞAK YETİŞTİ

 

ONUR KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
SELÇUK HARPUT AHMET MUHTAR TEPİROĞLU
YUSUF ZİYA KAYIR ERCÜMENT ALPTEKİN
ŞEFİK DOĞAN MUSTAFA ÖNDER YÜCEL
ALİ BÜLENT ÖNAY ETEM KIRCA
İHSAN ÖNAL ABDİ AYDOĞDU

 

TMMOB YÖNETİM KURULU

1 CEMALETTİN KÜÇÜK
2 HÜSEYİN ALPER HIZLI
3 FEYZİ DEMİR

 

TMMOB ONUR KURULU

1 HASAN TUNÇ

 

TMMOB DENETLEME KURULU

1 MURAT SEZER

 


 

TMMOB METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI
İSTANBUL ŞUBESİ 11. DÖNEM YÖNETİM
KURULU

ASİL ÜYELER
ERMAN CAR Yönetim Kurulu Başkanı
İLGE KARADENİZ Yönetim Kurulu 2. Başkanı
BENZER BERKAY TUNCAY Yönetim Kurulu yazman üyesi
KUBİLAY BİLİR Yönetim Kurulu sayman üyesi
TURGAY ALDI Üye
AYDIN ŞELTE Üye
SERHAN ÇINAR Üye

 

YEDEK ÜYELER
ALİ BAHADIR AFŞAR
OKTAY ARSLAN
FAHRİ KIZILASLAN
AYKUT AYYILDIZ
NECDAT ŞENCAN
GÜRKAN ÜNLÜTÜRK

TMMOB METALURJİ MÜHENDİSLERİ ODASI
28. DÖNEM YÖNETİM ORGANLARI

YÖNETİM KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
TUNCAY ŞULAN CELAL HANÇERLİOĞLU
KAYA ÖZEREN MEHMET ERHAN İŞKOL
MAHMUT KİPER İRFAN AKYOL
HÜSEYİN ALPER HIZLI KUBİLAY BİLİR
FEYZİ DEMİR BELGİN MERT
HÜSEYİN SAVAŞ VOLKAN ÖZKAN
SERHAN KADİR SÖZÜŞEN TEVFİK ORKUN KORUK

 

DENETLEME KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
MURAT CAN OCAKTAN İLHAN ÖĞÜŞ
UTKAN GÜNEŞ KAZIM CAN CANDEĞER
GÜRKAN SOLMAZ KIYMET KAPTI
MUSTAFA HAKAN KURTTEPELİ FERHUN EMEKSİZ
UĞUR ERTEM SUAT GÖCEKLİ

 

ONUR KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
ETEM KIRCA AHMET MUHTAR TEPİROĞLU
ERCÜMENT ALPTEKİN SELÇUK HARPUT
ŞEFİK DOĞAN NURETTİN İLTERİŞ YALVAÇ
MUSTAFA ÖNDER YÜCEL ABİDİN FIRAT SAPÇI
İHSAN ÖNAL ARİF BÜLENT BAPİR

 

TMMOB YÖNETİM KURULU

1 ZEHRA GÜNER
2 HÜSEYİN ALPER HIZLI
3 BELGİN MERT

 

TMMOB YÜKSEK ONUR KURULU

1 YUSUF ZİYA KAYIR

 

TMMOB YÜKSEK DENETLEME KURULU

1 KIYMET KAPTI

 

İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU

ASİL ÜYELER YEDEK ÜYELER
MURAT CİN VOLKAN KOCAMAN
BAŞAK YETİŞTİ ALDI EMEK GÖKSU DURMUŞOĞLU
TURGAY ALDI GÜLŞAH AKTAŞ
FATMA SERİN OKTAY ARSLAN
ESMA GÜNEŞ BODUR FAHRİ KIZILARSLAN
ERMAN CAR MELAHAT BECERİK
AYDIN ŞELTE NECDET ŞENCAN

 

TMMOB 41. OLAĞAN GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 ABİDİN FIRAT SAPÇI
2 AHMET ÇETİN DURUKANOĞLU
3 AHMET İRFAN TÜRKKOLU
4 ALİ BÜLENT ÖNAY
5 ALİ CÖMERT
6 ALPER KAYA
7 ARİF BÜLENT BAPİR
8 AYDIN ŞELTE
9 BAŞAK YETİŞTİ ALDI
10 BELGİN MERT
11 CELAL HANÇERLİOĞLU
12 CEMALETTİN KÜÇÜK
13 CEMİL HAKAN GÜR
14 CİHAN BALABAN
15 DENİZ ÖNGEL
16 EMEK GÖKSU DURMUŞOĞLU
17 ERMAN CAR
18 ESMA GÜNEŞ BODUR
19 ETEM KIRCA
20 FAHRİ KIZILASLAN
21 FATMA SERİN
22 FERHUN EMEKSİZ
23 FEYZİ DEMİR
24 FİLİZ URAL
25 GÜLŞAH AKTAŞ
26 GÜRKAN SOLMAZ
27 HASAN TUNÇ
28 HÜRDOĞAN ALİ İDİL
29 HÜSEYİN ALPER HIZLI
30 HÜSEYİN SAVAŞ
31 İHSAN ÖNAL
32 İRFAN AKYOL
33 İRFAN KAPTI
34 KAYA ÖZEREN
35 KIYMET KAPTI
36 KUBİLAY BİLİR
37 LEVENT KENEŞ
38 MAHMUT KİPER
39 MEHMET ERHAN İŞKOL
40 MEHMET FAHİR TANYERİ
41 MEHMET KEMAL BAŞAK
42 MELAHAT KOCAALİ
43 MURAT CAN OCAKTAN
44 MURAT CİN
45 MURAT SEZER
46 MUSTAFA HAKAN KURTTEPELİ
47 MUSTAFA ÖNDER YÜCEL
48 NAZIM ÖZKAN ASAN
49 NECDET ŞENCAM
50 NECLA YIKILMAZ
51 ÖZGE BALCI
52 ÖZGÜN BAŞKAN TAŞTAN
53 ROJHAT GENÇ
54 SABAHATTİN ÖZEN
55 SERDAR ALİ EROL
56 SERHAN KADİR SÖZÜŞEN
57 SERHAT EKMEKÇİ
58 SUAT GÖCEKLİ
59 SÜLEYMAN SAMİ ALTUN
60 ŞEFİK DOĞAN
61 ŞÜKRÜ ASLANTAŞ
62 TALAT ÇAMLIDERE
63 TEVFİK ORKUN KORUK
64 TOLGA ŞİMŞEK
65 TUNCAY ŞULAN
66 TURAN SOYDAN KENEŞ
67 TURGAY ALDI
68 UĞUR ERTEM
69 UTKAN GÜNEŞ
70 ÜMİT ACAR
71 ÜMİT YARDIM
72 ÜMRAN BAŞAK GÜLEKEN
73 VOLKAN KOCAMAN
74 VOLKAN ÖZKAN
75 YAVUZ OKÇUOĞLU
76 YUSUF ZİYA KAYIR
77 ZEHRA GÜNER

 

Önceki dönemlerde görev yapan yönetim organları

Aylık E-Bültenler:

2014 Yılı Aidat Bedeli : 12 TL/Ay

Üye aidatlarını kredi kartı ile ödemek isteyen üyelerimiz aşağıdaki formu doldurarak odamıza iletirlerse, aidatlarını kredi kartı ile ödeyebilirler.

 

Türkiye İş Bankası Meşrutiyet Şubesi
Şube Kodu : 4213
Hesap No : 488513
IBAN : TR780006400000142130488513

Yapı ve Kredi Bankası Meşrutiyet Şubesi
Şube Kodu : 156
Hesap No : 61243066
IBAN : TR28 0006 7010 0000 0061 2430 66

Üstbirlik

TMMOB

 

Odalar
Çevre Müh. Odası Maden Müh. Odası
Elektrik Müh. Odası Makina Müh. Odası
Fizik Müh. Odası Metalurji Müh. Odası
Gemi Müh. Odası Meteoroloji Müh. Odası
Gemi Mak.İşl.Müh. Odası Mimarlar Odası
Gıda Müh. Odası Orman Müh. Odası
Harita ve Kadastro Müh. Odası Petrol Müh. Odası
İç Mimarlar Odası Peyzaj Mimarları Odası
İnşaat Müh. Odası Şehir Plancıları Odası
Jeofizik Müh. Odası Tekstil Müh. Odası
Jeoloji Müh. Odası Ziraat Müh. Odası
Kimya Müh. Odası  

 

Meslek Birlikleri
DCÜD Demir Çelik Üreticileri Derneği
TÜDÖKSAD Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği
TALSAD Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği
TBB Türkiye Barolar Birliği
TDHB Türk Diş Hekimleri Birliği
TEB Türk Eczacılar Birliği
TÜRMOB Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği
TTB Türk Tabipleri Birliği
TVHB Türk Veteriner Hekimleri Birliği

 

Emek Platformu
TÜRK-İŞ Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu
HAK-İŞ Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu
DİSK Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu
KESK Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu

 

Demokratik Kitle Örgütleri
ÇGD Çağdaş Gazeteciler Derneği
HGM Halkevleri Genel Merkezi
İHD İnsan Hakları Derneği
TGC Türkiye Gazeteciler Cemiyeti
TGS Türkiye Gazeteciler Sendikası
TİHV Türkiye İnsan Hakları Vakfı
TYS Türkiye Yazarlar Sendikası

 

Dünya Mühendislik Örgütleri
BUM Balkan Metalurjistler Birliği
CMM Makedonya Metalurjist Birliği
KTMMOB Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği
WFEO Dünya Mühendislik Örgütleri Federasyonu
SEFI Avrupa Mühendislik Eğitimi Derneği
FEANI Avrupa Ulusal Mühendislik Örgütleri Federasyonu
ASME Amerikan Makina Mühendisleri Derneği
VDI Alman Mühendisler Birliği
IEAust Avustralya Mühendisler Enstitüsü
   
BSMEE Belçika Makina ve Çevre Mühendisleri Derneği
ABCM Brezilya Mekanik Bilimleri Derneği
CMES Çin Makina Mühendisleri Derneği
PII Endonezya Mühendisler Enstitüsü
AFME Fransa Mekanikçiler Derneği
CNISF Fransa Ulusal Mühendis ve Bilimadamlari Konseyi
SAIMechE Güney Afrika Mühendisler Enstitüsü
HKIE Honkong Mühendisler Enstitüsü
IEI İrlanda Mühendisler Enstitüsü
JSME Japon Makina Mühendisleri Derneği
CSME Kanada Makina Mühendisleri Derneği
CMEA Kıbrıs R.K. Makina Mühendisleri Derneği
ImechE Makina Mühendisleri Enstitüsü
IEPNG Papua Yeni Gine Mühendisler Enstitüsü
  Portekiz Mühendisler Birliği
RAN Rusya Bilim Akademisi
IES Singapur Mühendisler Enstitüsü
IET Tanzanya Mühnedisler Enstitüsü
IEC Uluslararası Mühendisler Konsorsiyumu
IPENZ Yeni Zelanda Profesyonel Mühendisler Enstitüsü