ETKİNLİKLER

İZMİR İL TEMSİLCİLİĞİ TOPLANTIMIZI YAPTIK.

04 Temmuz 2015 cumartesi günü İzmir İl Temsilciliği üye toplantısını Temsilciliğimizin Alsancak'taki binasında gerçekleştirdik.

Saat 14:10'da başlayıp 18:30'a dek devam eden toplantıda; bu dönem oda çalışmaları hakkında bilgi verdik. Gelecek dönem ve İzmir özgülünde neler yapılabileceğini konuştuk.

Hemen her katılımcının söz alıp görüş belirttiği toplantıda; Oda-üye iletişimini geliştirmeyi, İzmir'de daha sık toplantı yapmayı ve İzmir'de devamlılığı olan bir Oda etkinliğimizi oluşturmayı önümüzdeki dönem gerçekleştirmemiz gereken hedefler olarak gündemimize aldık.

 Yaz dönemi olmasına rağmen özellikle yeni üyelerin ve genç arkadaşların toplantıya gelmesi ve aktif katılım sağlaması, yapılan oda çalışmalarının üyeler tarafından olumlu karşılanması, Özellikle genç mühendis arkadaşların Oda çalışmalarına katkı koyma istekleri, ilk defa denediğimiz üye-öğrenci üye ortak toplantı uygulamasının; öğrenci üyelerimizin Oda işleyişi hakkında bilgi sahibi olmaları ve danışmanlık uygulamasının hemen pratik olarak başlatılabilmesi gibi olumlu etkileri olduğunu gördük.