ETKİNLİKLER

HİTİT ÜNİVERSİTESİ'NE ODA ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Odamız yönetim kurulu üyelerinden A.İrfan TÜRKKOLU, A.Fırat SAPÇI ve Burcu SARI, Hitit Üniversitesi’ne oda tanıtımı ve bölüme ziyaret amaçlı bir dizi gezide bulunmuşlardır. Üniversitenin konferans salonunda çok sayıda öğrencinin yanı sıra Mühendislik Fakültesi Dekanı Ali KILIÇARSLAN, Dekan yardımcısı ve aynı zamanda Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü öğretim üyesi Öncü AKYILDIZ, Bölüm Başkanı İbrahim SÖNMEZ, bölüm öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrencinin katılımı ile oda tanıtımı yapıldı.

Önceki sene yapılan oda ziyaretine göre bu sene yapılan oda ziyaretine katılım oldukça fazlaydı. Odamız Genel Sekreteri A.İrfan TÜRKKOLU, sunumunda Metalurji ve Malzeme’nin Türkiye’deki ve Dünya’daki yerinden bahsetti. Katılımcılara odamızdan bahsederek odamızı tanıttı. Bu tanıtım sonrasında odamız üyelerine Mühendislik Fakültesi Dekanı, Dekan Yardımcısı birer plaket taktim etti. Odamız üyeleri Metalurji ve Malzeme Mühendisliği laboratuvarlarını gezdi ve sonrasında bölüm öğretim üyeleriyle görüştü. Bu görüşmede karşılıklı fikir alışverişi gerçekleşti ve bu ziyaretlerin sıklaştırılması üzerine konuşuldu. Bu görüşme ile odamızın ziyareti son buldu.

Katılım gösteren öğrencilerin oda tanıtımı ile ilgili düşünceleri gayet olumluydu.  Odayı tanıyıp hakkında daha fazla bilgiye sahip oldular.