8.Alüminyum Sempozyumu, 05-06 Ekim 2017 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy-İstanbul’da Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası işbirliği ile düzenlenecektir.

Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından; ALUEXPO 2017 “5.Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı”, 8.Alüminyum Sempozyumu ile eş zamanlı olarak düzenlenecektir.

8.Alüminyum Sempozyumu alüminyum üretim teknolojileri ve her boyutuyla alüminyum sektörünü akademik dünya ile aynı platformda bir araya getirmeyi istemektedir.

Sektörü ekonomik, teknolojik ve bilimsel alanlarda irdelemeyi, yeni gelişmeler hakkında bilgilendirmeyi, Türkiye’nin alüminyum dünyasındaki yeri ve geleceği için bir vizyon oluşturmayı amaçlamaktadır.

Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası ve Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından eş zamanlı olarak yapılan sempozyum ve fuar ile alüminyum sektörünün en büyük birlikteliği bir araya gelmiştir. Bu birliktelik tüm katılımcıların beklentilerini karşılayacağı bir organizasyon olacaktır. Alüminyum sektörünün gelişmesine büyük katkılar sağlamaktadır.

Sempozyum’da toplam 13 oturumda 6 davetli, 37 sözlü ve 8 poster bildiri olmak üzere toplam 51 bildiri sunulacaktır.

8.Alüminyum Sempozyumu’na; Guido Aufdemkamp (EAFA-European Aluminium Foil Association), Jürgen Hirsch (Hydro Aluminium), Ali Rıza Ersoy (İon Academy), Hamza Khan (ING Bank) ve Hakan Berberoğlu (ING Bank) davetli konuşmacı olarak katılacaktır.

Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği tarafından hazırlanan “Dünya Alüminyum Pazarı ve Ticaretinde Türkiye’nin Yeri” raporu açılış bildiri olarak sunulacaktır.

8.Alüminyum Sempozyumu’na: Ana Sponsor olarak; Achenbach, Asaş Alüminyum, Assan Alüminyum ve Marmara Metal, Sponsor olarak; Acarer Metal, Çuhadaroğlu Alüminyum, Şahinler Metal, Salico ve SAP firmaları, Banka Sponsoru olarak da; ING Bank destek vermektedir.

8.Alüminyum Sempozyumu Programı ve Sempozyum Kayıt Formu için tıklayınız.

Tüm meslektaşlarımızı alüminyum sektörünün bu büyük buluşmasına davet ediyoruz.

TMMOB METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği