ETKİNLİKLER

METALURJİ GENÇ SİVAS BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ, MESLEKTE İLK YILLAR VE SEKTÖR ÇALIŞTAYI YAPILDI.

17-05-2015 Pazar günü Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde dönemin son çalıştayını yaptık.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Metalurji Genç Temsilciliği "Meslekte İlk Yıllar ve Sektör" çalıştayı için pazar günü üniversiteyi ve mühendislik konferans salonunu açtırarak, ve gayet güzel bir organizasyon yaparak çalıştayı başarıya ulaştırdı.

Metalurji genç Sivas bölge etkinliği olarak organize edilen ve her temsilciliğe belli bir kontanjan ayrılan çalıştaya Cumhuriyet üniversitesiyle birlikte, Kayseri Erciyes Üniversitesi, Elazığ Fırat Üniversitesi, Çorum Hitit Üniversitesi katıldı.

Toplamda 100 kişilik bir katılımla gerçekleştirilen Çalıştaya; 18-10-2014'te aynı güzellikte bir çalıştayı Eskişehir'de organize etmiş olan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Metalurji Genç de temsilcilik düzeyinde katıldı.

Odamız Genel Sekreteri A.İrfan Türkkolu'nun moderatörlüğünde; İstanbul şube sekreterimiz Berkay Tuncay, Ümit Yardım ve Duygu Şener meslekte ilk yıllarını, sayman üyemiz Fırat Sapçı'da sektörü anlattı.

Gayet verimli ve keyifli geçen çalıştayın en neşeli bölümü serbest forum biçiminde tartışmaların yapıldığı son bölüm oldu.

Bölge ve katılım sağlayan Metalurji genç temsilcilerine teşekkür ediyoruz.

Cumhuriyet Üniversitesinden iki, Hitit Üniversitesinden bir akademisyen hocamızın katılarak destek vermesi ve katkı sunması ayrıca belirtilmesi gereken bir güzellikti.

Ekteki program doğrultusunda gerçekleşen ve gerçekten keyifli, bir o kadar da renkli olan çalıştaya katkı koyan, katılan herkese teşekkür ediyoruz.