METEM (TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi) tarafından düzenlenen EFRS’2024- 9. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu 6-7 Haziran 2024 tarihlerinde, İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek.

 9.Uluslararası Demir Çelik Sempozyumunun, Demir-Çelik sanayi sektörünün mevcut durum ve perspektifleri, teknolojik ve bilimsel gelişmeler ışığında ele alması ve Türkiye’nin Demir-Çelik sektöründeki sürdürülebilirlik çalışmalarının, dünyadaki konumunun kapsamlı bir biçimde incelenebileceği ve görüşülebileceği bir ortam yaratması amaçlanmaktadır. Bu bağlamda, tüm yöneticilerin, mühendislerin, nihai kullanıcıların ve araştırmacıların EFRS’2024 de bir araya gelmeleri beklenmektedir.

 Demir Çelik sektörünün en büyük etkinliği olma özelliği taşıması nedeniyle tüm sektörü bir araya getirecek olan etkinliğin başta meslektaşlarımıza olmak üzere tüm bileşenlere önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz.

 Tüm üyelerimizin ve meslektaşlarımızın sempozyumumuza katılmalarını bekliyoruz.

 Sempozyum programı ve tüm detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 https://www.efrs-mtm.com/

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği