| TMMOB METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI | |||
 | 33.DÖNEM YÖNETİM ORGANLARI LİSTESİ | |||
YÖNETİM KURULU | ||||
 |  | ASIL ÜYELER |  | YEDEK ÜYELERİ |
 | 1 | AHMET İRFAN TÜRKKOLU (BAŞKAN) | 1 | BİLGİ ÇENGELLİ |
 | 2 | MEHMET ALİ İRFAN AKYOL (2. BAŞKAN) | 2 | AHMET TURAN |
 | 3 | FERHAT YAŞAR (YAZMAN) | 3 | MEHMET ŞEREF SÖNMEZ |
 | 4 | NEDİM METE (SAYMAN) | 4 | RABİA ERDEM |
 | 5 | NASUHİ İZZET ULU (ÜYE) | 5 | YAĞMUR LALECİ |
 | 6 | OKAN İŞDAŞ (ÜYE) | 6 | BİLAL TÜRLÜDÜR |
 | 7 | ERMAN CAR (ÜYE) | 7 | EDA TURGUT |
 |  |  |  |  |
DENETLEME KURULU | ||||
 |  | ASIL ÜYELER |  | YEDEK ÜYELERİ |
 | 1 | MEHMET ERHAN İŞKOL | 1 | HASAN HAKKI ERDOĞAN |
 | 2 | FEYZİ DEMİR | 2 | KORAY ALKAN |
 | 3 | BELGİN MERT | 3 | İDİL CEREN KAZAN |
 | 4 | SERHAT EKMEKÇİ | 4 | ELİF SİREN |
 | 5 | ÖZGÜN BAŞKAN TAŞTAN | 5 | CEREN ÇALIŞKAN |
 |  |  |  |  |
ONUR KURULU | ||||
 |  | ASIL ÜYELER |  | YEDEK ÜYELERİ |
 | 1 | ERCÜMENT ALPTEKİN | 1 | HASAN MURAT ALDOĞAN |
 | 2 | MUSTAFA ÖNDER YÜCEL | 2 | FİLİZ URAL |
 | 3 | ABİDİN FIRAT SAPÇI | 3 | VOLKAN ÖZKAN |
 | 4 | ATA ÖZDEMİRLER | 4 | MEHMET ULUSOY |
 | 5 | MURAT CAN OCAKTAN | 5 | HASAN CENGİZ |
 |  |  |  |  |
TMMOB YÖNETİM KURULU | ||||
 | 1 | UTKAN GÜNEŞ |  |  |
 | 2 | TURGAY ALDI |  |  |
 | 3 | ALİŞAN YILMAZ |  |  |
 |  |  |  |  |
TMMOB ONUR KURULU | ||||
 | 1 | KAYA ÖZEREN |  |  |
 |  |  |  |  |
TMMOB DENETLEME KURULU | ||||
 | 1 | ÜNAL ORAY |  |  |
 |  |  |  |  |
 |  |  |  |  |
 | İSTANBUL ŞUBE 15.DÖNEM YÖNETİM ORGANLARI LİSTESİ | |||
YÖNETİM KURULU | ||||
 |  | ASIL ÜYELER |  | YEDEK ÜYELERİ |
 | 1 | TURGAY ALDI (BAŞKAN) | 1 | KEREM SIVIŞ |
 | 2 | DUYGU ŞENER (2. BAŞKAN) | 2 | SEMİH KARAHAN |
 | 3 | UMUR BERKAN ÇELİK (YAZMAN) | 3 | UMUT BARIŞ GİTMEZ |
 | 4 | SEZGİ AKYOL (SAYMAN) | 4 | NURSELİ KUYUCUKLU |
 | 5 | HALE ATABEY (ÜYE) | 5 | İZEL KOCABAŞ |
 | 6 | İLKAY DOĞAN CENGİZ (ÜYE) | 6 | KÜBRA NUR AKDENİZ |
 | 7 | EMREHAN DOĞAN (ÜYE) | 7 | EMRE GÜNER |
 |  |  |  |  |
 |  |  |  |  |
 | İZMİR ŞUBE 2.DÖNEM YÖNETİM ORGANLARI LİSTESİ | |||
YÖNETİM KURULU | ||||
 |  | ASIL ÜYELER |  | YEDEK ÜYELERİ |
 | 1 | ERHAN DENİZ ÇAĞIRAL (BAŞKAN) | 1 | TUĞBANUR SEZER |
 | 2 | ÖZGE BİNGÖL (2. BAŞKAN) | 2 | İSMAİL FİDAN |
 | 3 | ALİŞAN YILMAZ (YAZMAN) | 3 | BERİL IRVANA |
 | 4 | HAKAN KARACA (SAYMAN) | 4 | CENK EKEN |
 | 5 | AHMET ŞENER (ÜYE) | 5 | SEMİH KAYA |
 | 6 | FERHAT AYDOĞAN (ÜYE) | 6 | KUTAY YAMANLAR |
 | 7 | MERT UĞRAŞ (ÜYE) | 7 | ALTAN NURİ TUĞRUL |