4. Isıl İşlem Sempozyumu ve Sergisi 24-25 Ekim 2013 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi Maslak-İstanbul'da TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası tarafından düzenlenecektir.

Sempozyumda, bu sektörde faaliyet gösteren üreticiler, pazarlamacılar, kullanıcılar ve araştırmacıların bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları, sektör ile ilgili uygulamaları, yenilikleri, sorunları ve çözümleri tartışmalarına imkan sunulacaktır.

Sempozyumumuzun bu seneki ana teması çevre ve enerji tasarrufudur. İki günlük etkinlik süresince, sempozyum bildirilerinin sunulacağı mekanda açık tutulacak sergi alanında; sektör üreticilerinin ürünlerini katılımcılara tanıtma fırsatı sağlanacaktır.

4. Isıl İşlem Sempozyumu'nda: Dökme Demirlerin, Paslanmaz Çeliklerin, Karbon ve Alaşımlı Çeliklerin, Özel Alaşımların Isıl İşlemi; Isıl İşlem Fırınları ve Ekipmanları; Çevre, Enerji ve Isıl İşlem; Demir Dışı Metallerin Isıl İşlemi; Yüzey İşlemleri; Isıl İşlem Hasarları ve Analizi; Takım Çeliklerinin Isıl İşlemi başlıklarında toplam 7 oturumda 20 sözlü ve 2 poster bildiri olmak üzere toplam 22 bildiri sunulacaktır.

Tüm meslektaşlarımızı 4. Isıl İşlem Sempozyumu ve Sergisi'ne davet ediyoruz.

Saygılarımızla,

TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası
Yönetim Kurulu

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği