HTS’05 5.Isıl İşlem Sempozyumu ve Sergisi, 02-03 Haziran 2016 tarihinde İTÜ Süleyman Demirel Kongre Merkezi, İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

Sizlerin sempozyuma destek vermesi ve katılım sağlamasının ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak “Yeniden…Hep Beraber…” bir araya gelmekten mutluluk duyacağımızı bildiririz.

Sempozyumda, bu sektörde faaliyet gösteren üreticiler, pazarlamacılar, kullanıcılar ve araştırmacıların bir araya gelerek bilgi ve deneyimlerini paylaşmaları, sektör ile ilgili uygulamaları, yenilikleri, sorunları ve çözümleri tartışmaları amacıyla bir platform oluşturulması amaçlanmaktadır.

İki günlük etkinlik süresince, sempozyum bildirilerinin sunulacağı mekanda açık tutulacak sergi alanında; sektör üreticilerinin ürünlerini katılımcılara tanıtma fırsatı sağlanacaktır. Sergiye; 3E Endüstriyel Mühendislik, AFC-Holcroft, AKM Metalurji, Bilginoğlu Endüstri, Döksan Isıl İşlem, Ege Çelik Döküm, Elimko Elektronik, Inductotherm Gruop Türkiye, Ipsen International, Karfo Endüstriyel, Linde Gaz, Mak Elektronik, Metkon Endüstriyel, Onalkon Kalite Kontrol, Petrofer Endüstriyel, Sistem Teknik A.Ş., Star Teknik Elektronik ve Wuxi Junteng Fanghu Alloy Casting firmaları katılmaktadır.

Sempozyum’da toplam 9 oturumda 26 sözlü ve 5 poster bildiri olmak üzere toplam 31 bildiri sunulacaktır.

Çevre, Enerji ve Isıl İşlem, Isıl İşlem Fırınları ve Ekipmanları, Yüzey Sertleştirme, Isıl İşlem-Mekanik Özellikler, Demir Dışı Metal Alaşımlarının Isıl İşlemi, Özel Çeliklerin Isıl İşlemi başlıklarında oturumlar yapılacaktır.

5.Isıl İşlem Sempozyumu’na: Platin Sponsor olarak Bodycote Istaş, Gümüş Sponsor olarak da AFC-Holcroft, Böhler, Döksan Isıl İşlem, Inductotherm Gruop Türkiye, Ipsen International ve Wuxi Junteng Fanghu Alloy Casting firmaları destek vermektedir.

5.Isıl İşlem Sempozyumunun detaylı programına ve sempozyum kayıt formuna hts.metalurji.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Tüm meslektaşlarımızı ısıl işlem sektörünün bu büyük buluşmasına davet ediyoruz.

TMMOB METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06650 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği