8.Alüminyum Sempozyumu, 05-06 Ekim 2017 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy-İstanbul’da Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi ve TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası işbirliği ile gerçekleşmiştir.

Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi, TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası ve Hannover-Messe Ankiros Fuarcılık A.Ş. tarafından eş zamanlı olarak yapılan sempozyum ve fuar ile alüminyum sektörünün en büyük birlikteliği bir araya gelmiştir. Bu birliktelik tüm katılımcıların beklentilerini karşılayacağı bir organizasyon olmuştur.

8.Alüminyum Sempozyumu’nda; Özel Oturumlar, Alüminyum Döküm Prosesleri, Isıl İşlem, İş Güvenliği ve İnsan Sağlığı, Geri Dönüşüm ve Sürdürülebilirlik, Şekillendirme ve Alüminyum Kullanım Alanları Prosesleri başlıklarında toplam 13 oturumda 6 davetli, 36 sözlü ve 8 poster bildiri olmak üzere toplam 50 bildiri sunulmuştur.

Sempozyumumuza destek veren tüm katılımcı ve firmalara teşekkür ederiz.

ALUS’08 Sempozyum Sonu Raporumuz ektedir.

Bir sonraki sempozyumda “Yeniden…Hep Beraber…” bir araya gelmek dileğiyle...

Saygılarımızla,

Sempozyum Koordinatörlüğü

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği