07-08 Mart 2020 tarihlerinde yapılan Odamız 31 Olağan Genel Kurulunda; 07 Mart 2020 Cumartesi günü alınan karar ile 2010 yılından beri Temsilcilik olarak faaliyet gösteren İzmir örgütümüz şube statüsüne kavuştu.

25 Aralık 2010 tarihinde, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü tesislerinde organize edilen açılış töreni ve kokteyl ile açılan TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası İzmir İl Temsilciliğinin ilk İl temsilcilik Yürütme Kurulu Tevfik Orkun Koruk başkanlığında Bülent Önay, İrfan Akyol, Alper Kaya ve Serdar Öztürk’den oluşmuştu.

10 Yıl boyunca Oda çalışmalarını Manisa, Muğla, Aydın, Uşak ve Denizli’yi de içerecek şekilde sürdüren Temsilciliğimiz uzun bir süre TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İzmir Şubesi eğitim binasında çalışmalarını sürdürdükten sonra geçtiğimiz yıl kendi ofisine taşındı.

31. Olağan Genel Kurul üyeleri 07 Mart cumartesi günü verilen önergeyi oy birliği ile kabul ederek; Aydın, Muğla, Manisa, Uşak ve Denizli’yi içeren İzmir Şubesinin kuruluşuna onay verdi.

İzmir Şubemiz Kurucu Yönetim Kurulu görev dağılımı şöyle oluştu:

 Başkan:  Özge BİNGÖL
 II. Başkan:  Erhan Deniz ÇAĞIRAL
 Yazman Üye:  Alişan YILMAZ
 Sayman Üye:  Hakan KARACA
 Üye:  Mert UĞRAŞ
 Üye:  Ahmet ŞENER
 Üye:  Ferhat AYDOĞAN

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği