TMMOB Metalurji Mühendisleri Odası tarafından II.Endüstriyel Fırınlar ve Refrakter Sempozyum ve Sergisi 03-05 Mayıs 2007 tarihlerinde Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü’nde gerçekleştirilecektir.

Sempozyum açılış konuşmalarından sonra Seramik ve Refrakter Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Faruk ARISOY’un “Dünya ve Türkiye’de Refrakter Sanayinin Değerlendirilmesi” başlıklı açılış bildiri ile başlayacaktır.

Aynı gün “Türkiye’de Refrakter Sanayinde AR-GE Çalışmaları ve Etkileri” başlıklı panel ile devam edecektir.

Sempozyum ikinci ve üçüncü gün üniversitelerden, sanayiden ve üreticilerden gelen bildirilerin sunumu ile devam edecektir.

Üç günlük etkinlik süresince, sempozyum bildirilerinin sunulacağı mekanda açık tutulacak sergi alanında; sektör üreticilerinin ürünlerini katılımcılara tanıtma fırsatı sağlanacaktır.

Tüm üyelerimizi sempozyumumuza bekliyoruz.

Sempozyum programı ektedir.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği