METEM-TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi tarafından organize edilecek olan “20. Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi” pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle, 10-12 Haziran 2021 tarihlerinde DİJİTAL olarak yapılacak.

Sektörümüzde ve akademik çevrelerde önemle takip edilen Kongremiz DİJİTAL ortamda Bildiri Sahiplerimizin, Delegelerimizin ve sponsorlarımızın tüm hakları korunarak aynı özenle ve daha yüksek yurtiçi ve yurtdışı katılımla gerçekleşecektir. Bu süreçte her türlü gelişmeyi sizlerle en hızlı şeklide paylaşmaya devam edeceğiz.

Metalurji ve malzeme sektörünün en etkili organizasyonlarından biri olan ANKIROS ve TURKCAST fuarlarının sektörün talebi doğrultusunda hep birlikte daha katılımlı ve sağlıklı bir etkinlik yapmak 06-08 Ekim 2022 tarihine ertelenmiştir.

Bu doğrultuda “21.Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi” de 06-08 Ekim 2022 tarihinlerinde METEM tarafından eş zamanlı olarak yapılacaktır.

20.Uluslararası Metalurji ve Malzeme Kongresi’nde, yüksek bir katılım ile DİJİTAL ortamda yeniden, hep birlikte buluşmayı diliyoruz.

10-12 Haziran 2021 tarihlerinde buluşmak üzere.

Saygılarımızla,

TMMOB
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLERİ ODASI

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği