TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezinin  düzenlediği, 8. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu EFRS-2022, sektörü ve çalışanları bir araya getirmek, sosyal ve mesleki erişim ağlarını geliştirmek ve mevcut şartlarda çok ihtiyaç duyduğumuz moral/motivasyonlarını arttırmak amacıyla, “Yeni Ufuklar” mottosuyla 26-27 Mayıs 2022 tarihlerinde İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde yapılacak.

EFRS’08 Sempozyum Programı için tıklayın.

Mottomuza uygun olarak yeni ufuklarda çeliğin yerini, yeşil mutabakat, sektördeki tehdit ve fırsatlar bütününde belirsizliklerle birlikte, hurda bazlı çelik tesislerinin karşılaşılabileceği öngörülen kaynak tedariği problemleri bağlamında yeşil çelik üretimindeki pozisyonu, entegre tesislerin dönüşümüne yönelik geliştirilen yeşil teknolojiler ve bunların sektör hedeflerini ne denli destekleyebileceği, tüm bu gelişmelerin ücretli çalışan meslektaşlarımızı nasıl etkileyeceği ve bu konuda neler yapılabileceği, yüksek kaliteli ürün – yüksek kaliteli hammadde ikilemi ve kamusal alanda politika yapıcıların bu hususlardaki belirleyici rolünü tartışmak ve sektörel farkındalığımızı ortaya koymak gayretinde olacağız.

Bu bağlamda, hepinizi yeni ufuklarda çeliğin ve mesleğin  geleceğini konuşmak üzere bir araya gelmeye ve katılımcı olmaya davet ediyoruz.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği