21 Nisan 2022 Perşembe Günü İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünün daveti üzerine öğrencilere Mühendislik, Meslek ve Meslek Odaları tanıtımı yapıldı. İzmir Şubemiz çalışanımız Özgür DAŞDEMİR’in yaptığı sunumun arkasından Şube Başkanı Erhan Deniz ÇAĞIRAL ve Şube YK Üyesi Ahmet ŞENER ile birlikte öğrencilerin sorularını cevapladılar.

24 Nisan 2022 Pazar Günü ise Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Topluluğunun davetlisi olarak Kariyer Günleri 22 etkinliğine katıldık. İzmir Şube Sekreteri Alişan YILMAZ’ın Meslek ve Meslek Odası Konusuyla Açılış Oturumunu yaptığı etkinlikte Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Meslek Odaları ve Öğrenci Komisyonumuz Metalurji Genç hakkında katılımcılara bilgi verildi. Meslektaş adaylarımızın sorularının cevaplandığı etkinliğe Şube çalışanımız Özgür DAŞDEMİR ve Şube YK Yedek Üyemiz İsmail FİDAN da katılım gösterdiler.

 

 

            

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği