Yakın bir tarihte başlayan Genç Mühendisler çalışması sosyal bir etkinlik ile devam etti. Akademiden hocalarımızın, sektörden genç mühendis arkadaşlarımızın ve oda çalışan ve yönetim kurulu üyelerimizin de katıldığı bir doğa yürüyüşü yapıldı. 24.05.2015 tarihinde Kocaeli ili sınırlarında kalan Ballıkayalar Tabiat Parkı'nda kanyonun çevresi dolaşılarak yürüyüş gerçekleştirildi.

Sektörden genç arkadaşlarımızın, akademisyenlerimizin birbirleri ile kaynaşmaları ve birbirlerini (daha iyi) tanımaları ve yarının dünyasında üyelerimizin mesleki ve sosyal dayanışmalarını kuvvetlendirmek amacıyla yapılan; kendimizle ve evrenle, yaşamla, doğa ve doğallıkla bütünleşebileceğimiz, ruhumuzu arındırabileceğimiz bu sportif etkinlik, ileride yeni arkadaşların da katılımıyla daha coşkulu ve sürekli bir hale getirilmesi temennisiyle son buldu.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği