20 Aralık 2019 cuma günü Bursa Teknik Üniversitesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünde idik.

Metalurji Genç Temsilciliğimizin talebi doğrultusunda ziyaret ettiğimiz Bursa Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünde başta Bölüm Başkanı Prof. Dr. Deniz Uzunsoy olmak üzere tüm akademisyenlerce sıcak bir ilgi ile karşılandık.

Odamız adına 2. Başkan Ünal Oray ve Sayman üye Ferhat Yaşar ve Bursa İl Temsilciler Kurulundan Hasan Cengiz'in katıldığı etkinlikte Genel Sekreter A. İrfan Türkkolu amfide bölüm öğrencilerimize mühendislik ve meslek ile ilgili sunum yaptı. Sunum sonrası soru cevap bölümü öylesine dolu geçti ki kantin sohbeti olarak devam etti.

Ertesi gün Bursa İl Temsilciliğimizle yaptığımız toplantıda Bursa bölgesine ilişikin Oda çalışmalarımızı değerlendirip Genel kurullar öncesi çalışmaların programını yaptık.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği