Şube Yönetim Kurulumuz 13 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 19:00 da Gebze bölgesinde bir grup üyemizle akşam yemeğinde bir araya geldi.

TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi olarak bir süredir üyelerimizle bir araya gelerek birlikte neler yapabileceğimiz konusunda platformlar oluşturma planlamaları yapıyorduk. Bu planlamaların ilki olan Gebze-Tuzla bölgesinde çalışan üyelerimizle bir araya gelerek üyelerimizin bizlerden beklentileri konusunda onları dinlemeye ve kendimize yol haritası belirlerken bu beklentilerden faydalanmaya karar verdik. 26 üyemizin katıldığı yemekte hem üyelerimizin beklentilerini hem de birlikte neler yapabileceğimizi konuşma fırsatı bulduk. Birincisini yaptığımız bu etkinlik ile bu tip bir araya gelmelerin sayısını çoğaltmamız gerektiği konusunda Şube Yönetim Kurulu olarak kendimize hedef koymuş olduk.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği