Metalurji Genç'ten Genç Mühendis'e etkinliklerinin beşincisi 25-26 Ocak 2020 tarihlerinde TMMOB Teoman Öztürk Öğrenci Evi ve Sosyal tesislerinde yapıldı. Her zamanki gibi Üniversitelerin Metalurji Genç temsilcileri ile, Metalurji Genç örgütlülüğünden gelen genç mühendislerin kaynaşmasını sağlayan etkinliğin 5. de ilk defa katılan arkadaşlara yönelik bilgilendirme de yapıldı.

25 Ocak cumartesi günü tanışma oturumu ile başlayan etkinlik aynı gün akşam türküler eşliğinde birlikte yenilen akşam yemeği ile devam etti.

Dönem arası sınavları nedeniyle çağrılı olanların tamamının katılamadığı etkinlik 26 Ocak pazar akşamı yapılan olumlu değerlendirmeler ile bitirildi. Bugüne dek yapılan beş etkinliğin en iyisi değerlendirilmesinin yapıldığı bu etkinlik için düzenleyen öğrenci ve genç mühendis arkadaşlara teşekkür edildi.

Etkinlik programı için tıklayın.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği