Merkez, şube ve temsilcilik Yönetim Kurulları asıl ve yedek üyelerinin katıldığı 12. G.Y.K (Genişletilmiş Yönetim Kurulları) toplantımızı 22.12.2020 Salı akşamı saat 21:00-23:00 arasında çevrimiçi olarak yaptık.

Oda Yönetim Kurulu Başkanımız A. İrfan Türkkolu’nun başlattığı  toplantıda bir önceki G.Y.K Toplantısında konuşulan konulara ilişkin gelişmeler aktarıldı, devamında TMMOB, Meslek Odaları ve Odamızda gerçekleşen çalışmalar ile  ilgili bilgi verildi. Özellikle pandemi döneminde meslektaşlarımızla iletişimimizde önemi artan sosyal medya hesaplarının daha etkin kullanımı hakkında yapılan planlamaların geldiği nokta aktarıldı. Üyelere e posta yoluyla yapılan aidat duyurusunun sonuçları değerlendirildi. Yıl sonu nedeniyle yapılacak üyelere ajanda dağıtımı hakkında bilgi verildi.

Komisyon çalışmaları, canlı yayınlar, yeni dönemde yapılacak çalışmalar ve bizzat G.Y.K.’nın geleceği ve işlevi üzerine yürütülen tartışmalardan sonra ülkemiz ve bölgemizdeki gelişmelere yönelik değerlendirmeler ve aralık ayı gelişmeleri üzerine yapılan konuşmalar ile toplantı bitirildi.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği