İzmir, Muğla, Aydın, Manisa, Denizli ve Uşak’ta ki üyelerimizi kapsayan TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası İzmir Şubesi 1.Olağan Genel Kurulu 29-30 Ocak 2022 tarihlerinde İnşaat Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Konferans Salonunda (Adalet Mahallesi Anadolu Caddesi Tepekule İş Merkezi Kat 1 Bayraklı-İzmir) adresinde saat 09.30’da çoğunluk aranmaksızın toplandı.

İlk gün gündemin seçimlere kadar olan bölümü tamamlandı. Bu bölümde gündem doğrultusunda once Divan oluşturuldu. Sayın İzzet Ulu’nun Divan Başkanı, Sayın Orkun Koruk’un Divan Başkan yardımcısı, Sayın Hasan Hakkı Erdoğan ve Rabia Emine Alvaç’ın yazman olarak Divanda yer almasından sonra gündem doğrultusunda çalışmalara başlandı.

Oda Başkanımız Sayın A. İrfan Türkkolu’nun ve Şube Başkanımız Sayın Özge Bingöl’ün açış konuşmaları sonrası Şube Sekreterimiz sayın Alişan Yılmaz çalışma raporunu sundu. Çalışma raporu üzerine değerlendirmeler sonrası Yönetim Kurulu ibra edildi. Yeni dönem için adayların açıklandığı gündem maddesinde Kurucu Yönetim Kurulu aynı ekiple göreve talip olarak büyük takdir alan yeni dönem çalışma programını açıkladı.

Dilek ve temenniler gündemi ile birinci gün bitirildikten sonra ikinci gün yapılan oylama sonucu aday olan tek liste Odamız İzmir Şubesi 2. Dönem Yönetim Kurulu olarak seçildi.

Yeni Yönetimimize başarılar dileriz.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği