TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası olarak 19-20 Mart 2022 tarihlerinde Ankara'da yapacağımız 32. Olağan Genel Kurul öncesi dönemin son Genel Üye Toplantısını 20 Şubat 2022 Pazar günü Zoom üzerinden gerçekleştirdik.

Pandeminin getirdiği koşulları dikkate almamız yanında ülke genelinde mümkün olduğunca fazla üyemizin katılımını sağlamak amacıyla on line toplantıyı tercih ettik. Gerçekten de yoğun bir katılımın olduğu toplantı Oda Başkanımızın açış konuşması ile başladı.

Dönem faaliyetlerinin sunumundan sonra Genel Sekreterimiz Ferhat Yaşar’ın moderatörlüğünde söz alan üyelerimiz pandemi dönemi çalışmalarını değerlendirdiler, eleştiri ve önerilerini dile getirdiler.

Yaklaşık 4 saat süren toplantı Oda Başkanımızın “Her yaştan üyemizin sonuna dek toplantıyı takip etmesi ve aktif katılım sağlaması Oda aidiyetimizin gücünü göstermektedir. Oda aidiyetimiz bizim ortak paydamızdır. Ortak paydamızı koruyalım ve büyütelim” sözleri ile sona erdi.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği