15 Mayıs 2022 tarihinde Yeditepe Üniversitesi Nanoteknoloji ve Malzeme Mühendisliği öğrencileri ve Gedik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği öğrencileriyle birlikte İstanbul Şubemizde kahvaltı düzenledik. Kahvaltıya katılan Şube Yönetim Kurulu Başkanımızın TMMOB, Odamız ve mesleğimize dair yaptığı konuşma sonrasında Merkez Yönetim Kurulu üyemiz ve Yeditepe Üniversitesi öğretim görevlisi Doç. Dr. Ahmet TURAN’ın ve Gedik Üniversitesi öğretim üyesi Arş. Gör. Ozan ÇOBAN’ın mesleğimize dair gelişmelerden bahsetmesiyle devam etti. Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Sezgi AKYOL TATAROĞLU, Yönetim Kurulu Üyemiz Emrehan DOĞAN ve Yönetim Kurulu Yedek Üyelerimiz Semih KARAHAN, Umut Barış GİTMEZ, Nurseli KUYUCUKLU sektörde edindikleri tecrübeleri aktardılar.

İki üniversiteden de katılan öğrenci arkadaşlarımızın merak ettiği soruları yanıtladıktan sonra kahvaltımızı sonlandırdık. Pandemi sonrası fiziksel toplantılarımızı sürdürecek, öğrenci örgütlenmemizi büyüterek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Hatay Sok No: 10/9 Kızılay 06420 ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği