Odamız Akdeniz Bölge Temsilciliğinin düzenlediği ve Yönetim Kurulu üyemiz N. İzzet Ulu’nun sunduğu teknik seminer 10 Aralık 2022 cumartesi günü İskenderun OSB Konferans salonunda yapıldı.

Saat 13:30 da Oda Başkanımız A. İrfan Türkkolu’nun İskenderun’daki ilk mesleki etkinliğe katılanlara teşekkür ettiği açış konuşması ile başlayan seminere İskenderun ve Osmaniye bölgesindeki tesislerde görev alan her düzeyden meslektaşlarımız katıldı. Metem Yürütme Kurulu üyesi Mahmut Kiper ve İstanbul Şube sekreteri Berkan Çelik’de etkinliğe katıldı.

Yönetim Kurulu üyemiz N. İzzet Ulu 4 saatlik maraton bir sunum yaptı. Görseller ve grafiklerle desteklenen  detaylı anlatımı 70 civarındaki katılımcı soru ve katkıları ile interaktif bir hale getirdi.

Adeta bir sempozyum atmosferinin oluştuğu seminerdeki sunumun basılı hale getirilip paylaşılması talep edildi.  Yönetim Kurulu üyemiz İzzet Ulu talep doğrultusunda düzenleme yapılıp paylaşılacağını belirtip, 2023 Yılındaki teknik seminer konularının bölgedeki meslektaşlarımızın talepleri doğrultusunda belirleneceğini açıklayarak etkinliği sonlandırdı.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği