TMMOB İskenderun İlçe Koordinasyon Kurulu TMMOB’nin 68. Kuruluş yılını, düzenlenen yemekle kutladı.

TMMOB İKK dönem sözcüsü Murat DURUKAN’ın; “Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği bugün tam 68 yaşında. TMMOB İKK bu yıla kadar on odadan oluşmaktaydı. Metalurji ve Malzeme Mühendisler Odasının kentimizde Akdeniz Bölge Temsilciliğini kurması ve İKK’ya katılmasıyla gücümüz katlanarak artmıştır.” dediği açış konuşması sonrası Yönetim Kurulu üyemiz İzzet Ulu, Metem Yürütme Kurulu üyesi Mahmut Kiper ve İstanbul Şube sekreteri Berkan Çelik ile yemeğe katılan Oda Başkanımız A. İrfan TÜRKKOLU;  TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası olarak İskenderun’da örgütlenme sürecindeki destekleri için başta İKK Sekreteri Murat Durukan olmak üzere İskenderun’daki tüm meslek odalarına teşekkür etti.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf GÜVEN, İskenderun Belediye Başkanı Fatih TOSYALI ve Arsuz eski Belediye Başkanı Nazım CULHA konuşmalarından sonra meslekte 25., 40., ve 50. yıllarını doldurmuş mühendislere plaketleri takdim edildi.

İskenderun TMMOB camiasının bir araya geldiği yemek renkli sohbetler ile geç saatlere dek devam etti.

 

 

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği