Üst üste iki hafta İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü öğrencileri ile birlikte idik.

07 Aralık 2022 Çarşamba günü İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Turgay Aldı İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğrencileriyle Bir Araya Geldi.

Turgay Aldı, 07.12.2022 tarihinde İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği lisans öğrencilerine odamız hakkında bilgiler verdi. Meslekteki deneyimlerini de paylaşan Aldı, odamızın görev, yetki ve sorumluluklarını öğrencilere aktardı. Öğrenci arkadaşlarımızın soruları ile karşılıklı sohbet şeklinde geçen sunum yaklaşık iki saat sürdü.

 Bir sonraki hafta 14 Aralık 2022 çarşamba günün ise Yönetim Kurulu Üyemiz Okan İşdaş İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Öğrencileriyleydi

 Yönetim Kurulu Üyemiz Okan İşdaş İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği lisans öğrencilerine odamız hakkında bilgiler verdi. Korozyon ve katodik koruma konusunda deneyimlerini aktaran İşdaş öğrencilere odamızın meslektaşlarımızla olan ilişkilerini anlattı.

 

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği