TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Danışma Kurulu 24 Aralık Cumartesi günü İstanbul Şubemizde toplandı.
Pandemi sürecinden sonra ilk defa fiziki olarak bir araya gelen Danışma Kuruluna eski başkanlardan Süleyman Sami Altun, Necla Yıkılmaz ve Cemalettin Küçük katıldı.


Yönetim Kurulu Başkanımız A. İrfan Türkkolu’nun durum değerlendirmesi ve Oda çalışmalarına ilişkin sunumu ile başlayan toplantı; İstanbul Şube adına Şube sekreteri Berkan Çelik’in, İzmir Şube adına Taylan Cem Kaya’nın sunumları ile devam etti.
İnteraktif bir şekilde devam eden toplantıda örgütlenme çalışmaları açısından İskenderun’da kurulan Akdeniz Bölge Temsilciliğinin önemi vurgulandı ve ülke çapında örgütlü bir meslek odası hedefine yönelik çalışmalar konuşuldu.
Komisyon çalışmalarının ilgi ile izlendiği toplantıda yürümekte olan çalışmalar takdirle karşılandı ve geleceğe yönelik önerilerde bulunuldu.
Danışma Kurulu toplantısı sonunda katılanlara ve olumlu konuşmalara teşekkür eden Yönetim Kurulu Başkanı A. İrfan Türkkolu meslek alanına ve meslektaşlarına sahip çıkan, ülke çapında örgütlü bir Meslek Odası olma hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceklerini vurguladı.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği