Meslek Odamızın en önemli etkinliklerinden biri olan EFRS Demir Çelik Sempozyumunun 9'uncusu gelecek yıl yine İzmir’de yapılacak.

METEM’in düzenlediği ve meslek alanımızın en önemli sektörlerinden birisi olan demir çelik sektöründe yıllardır sürdürdüğümüz ve artık klasikleşen sempozyumumuzda; başta meslektaşlarımız olmak üzere sektörü, çalışanları, kurum temsilcilerini, akademisyenleri ve öğrencileri bir araya getiriyoruz.

Hızla değişen teknolojideki gelişmeleri, global anlamda oluşan yeni düzenlemeleri, sektörün dünyada ve ülkemizdeki durumunu tartışacağımız 9. Uluslara arası Demir Çelik Sempozyumu Yürütme Kurulu ilk toplantısını 20 Mayıs 2023 Cumartesi günü yaparak çalışmalarına başladı.

EKİNCİLER Demir Çelik’ten Fatih KESEROĞLU Başkanlığındaki EFRS’09 Yürütme Kurulu şöyle oluştu; Mehmet BORAN (HABAŞ), Gürsel HIZIR (ASİL Çelik), Özgür ÖZSOY (ÇOLAKOĞLU Metalurji), Ahmet İLHAN TURAN (TOSÇELİK), Nedim SAVAŞ (KAPTAN Demir Çelik), Ayhan TUĞRUL (CARES ), Bülent YILDIRIM (DİLER Demir Çelik), Fuat Erkan TEKİN (İÇDAŞ), Sinan BOZKURT (ERDEMİR), Gürkan GÜRLER (ÖZKAN Demir Çelik), Hasan ACAR (İZMİR Demir Çelik), Özgür NAL (BAŞTUĞ Metalurji), İzzet ULU (TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası).

METEM Yürütme Kurulu Başkanı Ata ÖZDEMİRLER, METEM Yürütme Kurulu üyeleri Serdar EROL ve Andaç BİRİŞÇİ, TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Başkanı A. İrfan TÜRKKOLU, Genel Sekreter Ferhat YAŞAR ve Yönetim Kurulu üyesi Erman CAR’ın da katıldığı ilk toplantıda Ata ÖZDEMİRLER ve A. İrfan TÜRKKOLU birer konuşma yaparak başarılar dilediler.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği