Uzunca bir süredir örgütlenme çalışmalarının devam ettiği Adana’da üyelerimiz bir araya gelerek geçmişte var olan Adana İl temsilciliğini yeniden harekete geçirdiler.

Deprem sonrası yaşanan felaket nedeniyle fiili olarak bir araya gelmekte sıkıntılar yaşansa da 21 Mart 2023 tarihinde Başkan ve Genel Sekreter düzeyinde gerçekleşen ziyaret sonrası Merkez Yönetim Kurulumuzun 22 Nisan 2023 tarihinde yapılan 26 No’lu toplantısında alınan 120 No’lu karar ile Adana İl Temsilciliğine Devrim Karahan Adana Temsilcisi, Umut Emre, Selçuk Bayar ve Eren Özgümüş’de Temsilci yardımcıları olarak atandı.

İlk toplantısını çevrimiçi olarak yapan Adana İl Temsilciliğimiz, rutin prosedürleri tamamlayarak yaz tatili öncesi bir temsilcilik açılışı yaparak örgütlenme çalışmalarına hız vermek için çalışmalara başladı.

Meslek aşkı, meslektaş hakkı ve memleket sevdası doğrultusunda tüm meslektaşlarımızı kucaklama çabamıza Adana’da yanıt almış olmanın mutluluğunu yaşarken diğer illerde de üyeleşme ve örgütlenme çalışmalarına hız vermeyi hedefliyor, Adana İl Temsilciliğine başarılar diliyoruz.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği