26 Ekim 2023 tarihinde TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak ''CUMHURİYETİMİZİN IŞIĞINDA MESLEĞİMİZİN GELECEĞİ'' liderliğimizle Cumhuriyetimizin 100. yılları özel yayınımızda TMMOB Met. Malz. Müh Odası İzmir Şubesi Yazman Üyesi Alişan YILMAZ'ın moderatörlüğünde değerli konuklarımız TMMOB Met. Malz. Müh Odası Eski Başkanı Mahmut KİPER, TMMOB Buluştu. Malz. Müh. Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Yük. Müh. Bilgi ÇENGELLİ ve Doç. Dr. Ahmet TURAN ile bir araya geldik. Mesleğimizi akademik, sektör ve kadın meslektaşlarımızın bakış açısından Cumhuriyetimiz kapsamında konuştuk. Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlarken mesleğimizin geleceğine ışık tutması amacıyla ilgili olayların geçmişteki olayları değerlendirildi.

Yayınımız sırasında ''Zaman Kapsülü'' etkinliğimizle ilgili olarak Cumhuriyetimizin 125. yılında açılması için 25 yıl sonra mesaj bırakmaları rica edildi.

Yayınımızda emeği geçen değerli konukseverlik ve hizmetlerimize teşekkür ederiz.

Yayınımızın tekrarına YouTube kanalımız @TMMOBMETALURJİ'den ulaşabilirsiniz.

 

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği