Odamız İzmir Şubesi olarak Genel Kurul öncesi her zaman yaptığımız gibi Danışma Kurulumuzu topladık.
9 Aralık 2023 tarihinde İzmir Şube Danışma Kurulu, Merkez Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan Türkkolu, 2. Başkanımız İrfan Akyol, üyelerimiz ve Metalurji Genç’ten arkadaşlarımız ile birlikte toplandı.
Toplantı, Şube Yönetim Kurulu üyemiz Tuğbanur Sezer moderatörlüğünde başladı, İzmir Şube Başkanımız Erhan Deniz Çağıral'ın açış konuşmasından sonra Genel Başkanımız İrfan Türkkolu Şube Yönetim Kurulu ve üyelerimize teşekkür ederek başladığı konuşması sonrası meslek odamız ve merkez çalışmalarımızın süreçleri hakkında sunum yaptı. Ardından Şube Sekreterimiz Alişan Yılmaz şubemizin son bir yılda yaptığı çalışmalara ilişkin bir sunum yaptı.


Aradan sonra toplantıya üyelerimizin istek, öneri ve şikayetlerinin dinlenerek devam edildi. Getirilen öneriler ve geri bildirimler not alınarak gelecek dönemdeki oda çalışmalarımıza katkıda bulunacak verimli bir toplantımız daha tamamlandı.

 

 

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği