İstanbul’da yaptığımız Danışma Kurulu Toplantımız İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Turgay ALDI’nın konuşması ve moderatörlüğü ile başladı, Merkez Yönetim Kurulu Başkanımız İrfan TÜRKKOLUN'nun açılış konuşması ile devam eden toplantıda dönem içerisinde yapılan etkinlikler İstanbul Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Berkan ÇELİK tarafından sunuldu.


Sunum sonrasında toplantıya katılan üyelerimiz Odamızın örgütlenmesi ve etkinlikleri konusunda görüş ve önerilerini paylaştı. Özellikle genç arkadaşlarımızın örgütlenmeye dair beklentilerinin çokça fazla olduğu dillendirildi. Üyelerimizin görüşleri not edildikten sonra Şube binamızın bahçesinde hazırlanan kokteyl alanına geçilerek yılbaşı kutlamalarının da yapıldığı keyifli sohbetler günün ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği