5 Mart 2024 tarihinde İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Kulübü’nün organize ettiği Mezun’a Sor etkinliğine İstanbul Şube Başkanımız Erman CAR katılım gösterdi.

Kendisinin de bu bölümden mezun olduğunu belirten Şube Başaknımız İ.T.Ü.’nün ülkemizdeki köklü üniversitelerinden olmasının yanı sıra ham bilgiye erişimin çok kolay olduğu günümüz koşullarında özellikle mühendislik nosyonunu elde etme ve “ örtük bilgiye” ulaşma açısından avantajlı bir konumda olduklarını genç arkadaşlarımızla paylaştı. Okuldan mezun olduktan sonra mühendislik faaliyetleri yürütecek arkadaşlarımızın “Meslek Aşkı, Meslektaş Hakkı ve Memleket Sevdası” şiarıyla çalışmalarını sürdüren Odamıza kayıt olmaları gerektiğine dair bilgi verdi.

Kısa bir ön konuşma sonrası öğrenci arkadaşlarımızdan gelen soruları yanıtlayan başkanımız bölüm ve kulübe teşekkür ederek etkinliği sonlandırdı.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği