TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası olarak, hukuksuz tutuklamalara karşı 16 Mayıs 2024 Perşembe günü 17:30 – 19:00 saatleri arasında TMMOB Mimarlar Odası’nda (Konur Sokak, No:4 Kızılay / ANKARA) düzenlediğimiz Adalet Nöbeti, meslektaşlarımızın katılımı ile başarıyla gerçekleştirildi.

Adalet ve hukukun üstünlüğü için sesimizi duyurmak amacıyla bir araya geldiğimiz bu etkinlikte, meslektaşlarımızın gösterdiği güçlü dayanışma ve kararlılık, mücadelemizde bizlere güç vermektedir. Etkinliğe katılarak destek veren tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası olarak, adalet arayışımızı sürdüreceğimizi ve haksızlıklar karşısında sesimizi yükseltmeye devam edeceğimizi bir kez daha vurguluyoruz. Katılım sağlayan tüm meslektaşlarımıza tekrar teşekkür eder, bu süreçte yanımızda olan tüm dostlarımıza minnettar olduğumuzu ifade ederiz.

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği