İstanbul Şubemiz 24 Mayıs Cuma günü Bursa Teknik Üniversitesi’ne ziyarete gitti.  İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanımız Erman CAR ve yine Şube Yönetim Kurulu Sekreterimiz Berkan ÇELİK’in katılımıyla gerçekleştirdiğimiz ziyarette başta Bursa Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ebru Devrim ŞAM PARMAK  ve Prof. Dr. Deniz UZUNSOY olmak üzere akademisyenlerimiz  ve öğrencilerimiz tarafından sıcak karşılandık.

Şubemiz adına Şube Başkanımız Meslek, Mühendislik ve Odamız konulu sunumunu öğrenci arkadaşlarımıza yaptıktan sonra Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Hasan CENGİZ ve Bursa İl Temsilcimiz Serhat EKMEKÇİ gelen soruları yanıtladı. Öğrenci arkadaşlarımızın mesleğimize dair sorularının çok olması nedeniyle cevaplama kısmı bölüm koridorların devam etti. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’ndan 1 hafta sonra böyle bir etkinlikte gençlerle bir araya gelmek ülkemize ve gençlerimize olan ümitlerimizin yeşermesine katkıda bulundu. 

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği