TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi (METEM), teknik eğitimlerinin devamı olan Mühendislik Uygulamarında Temel Malzeme Bilgisi İlke ve Uygulamaları Eğitimi'ni 12 - 13 Kasım 2015 tarihlerinde gerçekleştirdi.

Teorik eğitim ve laboratuvar çalışmaları olarak planlanan eğitimin ilk günü, eğitim merkezimiz Validebağ Adile Sultan Kasrı Öğretmen Evi'nde, ikinci günü ise İTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü'nde gerçekleştirildi. Eğitim, İTÜ öğretim üyelerinden Prof. Dr. Gültekin Göller, Prof. Dr. Filiz ÇINAR ŞAHİN ve Yrd. Doç. Dr. İpek AKIN KARADAYI tarafından hazırlanarak, katılımcılarımız ile paylaşıldı.

Sektörün ileri gelen firmalarından ve farklı disiplinlerden katılımcıların bir araya geldiği eğitimimiz; teorik bilgi ile pratiğin bir arada ele alındığı, karşılıklı deneyimlerin paylaşıldığı bir temas ve etkileşim olanağı sundu.

KATILIMCI FİRMALAR:

AVEKS
ÇAYELİ BAKIR
ÇUHADAROĞLU ALÜMİNYUM
HEKSAGON STÜDYO
ASSAN ALÜMİNYUM
OYAK - RENAULT
TOS ÇELİK PROFİL ve SAC

DERGİ VE ARŞİV TARAMASI

Metalurji dergilerinin 121. sayısından itibaren yazıların tam metinlerinde arama yapabilirsiniz.

Metalurji Dergilerinde Arama:

Yasalar ve Yönetmelikler, Yönetim Organları, Genel Kurul Sonuç Bildirgeleri, Çalışma Raporları, Sektörel Raporlar, Basın Açıklamaları, Dergi Yazı Başlıkları, Kongre Kitap ve CD'leri, Sempozyumlar ve Kütüphanemizde bulunan kitap özetlerinden oluşan arşivimizde arama yapabilirsiniz.

Arşivde Arama:

 


TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası
Kültür Mahallesi, Çaldıran Sokak Nida Apt. NO: 14 / 13 Kızılay
Çankaya ANKARA
Tel: (312) - 425 41 60 ve 419 38 18 Faks: (312) - 418 93 43
E-Posta: Genel Merkez - İstanbul Şube -
İzmir Şube - Bursa Temsilciliği